Morskie życzenia dla Moniki

02:35:00


Ostatnio przez cały czas siedzę w kartkach ;) Okazuje się, że koniec sierpnia i początek września to istny wysyp urodzin, imienin, jubileuszy czy najrozmaitszych imprez. Cieszy mnie to bardzo, bo uwielbiam robić kartki, ale przyznam szczerze, że trochę utonęłam w tych wszystkich zamówieniach. Najgorsze jest chyba pakowanie, strasznie tego nie lubię ;) No i oczywiście bieganie na pocztę ;) Na szczęście właśnie wszystko skończyłam, dziś polecą ostatnie koperty i paczka, a ja będę mieć wolny weekend :D 

Ale dziś nie o zamówieniach, tylko pachnącej wakacjami i morzem karteczce, którą zrobiłam dla Moniki z okazji jej urodzin i zabawy Niteczki w karteczki. Ostatnio Monika często pokazuje marynistyczne hafciki, również w jej sklepie można znaleźć dużo morskich wzorów i tak jakoś zrobiła mi się dla niej kartka w takim właśnie klimacie. Praca nad nią była czystą przyjemnością, bo wykorzystałam genialną kolekcję Studio Light, którą pokazywałam w tym wpisie (klik). 


Po raz kolejny postanowiłam opuścić moją strefę komfortu i zrobić coś nowego, tym razem jest to nieoczywisty motyw z dziewczynką no i morski, a nie kwiatowy klimat całości. Wybrałam więc radosny obrazek z zestawu, który zamówiłam z kolekcji i zaczęłam kombinować. Bardzo fajnie sprawdził się tutaj kawałek kartonu, więc jeśli nie macie po ręką kosteczek dystansujących, to rozejrzyjcie się za jakimś pudełkiem :D 


Ster, który kupiłam na moim pierwszym Skrapowisku również znalazł właściwe miejsce :) Karteczka nie jest duża, więc ograniczyłam dodatki do jednego elementu. Oczywiście nie mogło także zabraknąć mojego ulubionego wykrojnika, czyli Moc życzeń. Naprawdę nie wiem jak ja mogłam bez niego funkcjonować ;) Lekkości dodała odrobina poszarpanej gazy tu i ówdzie. Przez chwilę zastanawiałam się jeszcze nad chlapkami, ale ostatecznie z nich zrezygnowałam, bo są już na papierze.
Kolekcja Studio Light naprawdę skradła moje serce, a praca z tymi papierami, to czysta przyjemność. Na jednej kartce na pewno się nie skończy, zwłaszcza, że mam pomysł na bardzo fajne wakacyjne mini LO, które zawiśnie w nowym miejscu :D Tymczasem zmykam do mojej  metamorfozy hafciarskiego słoiczka ;) 

AniaYou Might Also Like

7 komentarze

 1. Ślicznie. Letnio. Wakacyjnie. Super! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Prześliczna kartka! Delikatna, morska, letnia, nieprzeładowana - idealna! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kochana piękną karteczkę stworzyłaś.. Przypomina ona lato i co za tym idzie wakacje i beztroskę.. Pozdrawiam..;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Beztrosko i wakacyjnie - świetna kartka!

  OdpowiedzUsuń

Kartkowanie przez cały rok